Stolička AAC 253 Polished Alu Wheel, Hallingdal 110

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

889,00 € Cena bez DPH: 740,83 €

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 253 s vyššou škrupinou na kolieskach navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie: čalúnenie v látke Hallingdal 110.

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 253 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú sériu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Stabilná konštrukcia nôh z lakovaného hliníka dodáva jemné siluete zjednotený a nadčasový vzhľad. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Výška: 79 cm
Dĺžka: 69 cm
Šírka: 69 cm
Farba: krémová
Materiál: polypropylén, leštený hliník
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AC136-A108-AA25-01CA

Jste z Česka? Přejděte na Židle AAC 253 Polished Alu Wheel, Hallingdal 110
Shopping from the EU? Switch to AAC 253 Chair Polished Alu Wheel, Hallingdal 110

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť