Stolička Bat Dining Chair, dark green

Značka: Gubi Dizajnér: GamFratesi Kolekcia: Stoličky Bat Dining Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €

Jedálenská stolička Bat Dining Chair bez polstrovanie s tmavo zelenú škrupinou a čiernu matnú podnoží. Stoličku pre značku Gubi navrhli dizajnéri Gam Fratesi.

Jedálenská stolička Bat Dining Chair je charakteristická kontrastom medzi škandinávskou eleganciou a talianskym dizajnom. Pri návrhu týchto stoličiek sa dizajnéri inšpirovali netopiery, konkrétne ich anatómiou a jedinečným rozpätím krídel.

Stoličku navrhla dvojica dizajnérov GamFratesi - dánsky architekt Stine Gam a talianska architektka Enrico Fratesi. Čerpajú z tradície oboch krajín, inšpirujú sa klasickou dánsku nábytkársku tradíciou i nadčasovým talianskym intelektuálnym a konceptuálnym prístupom k navrhovaniu.

Stolička Bat Dining Chair je dostupná vo verzii bez polstrovanie, plne polstrovaná alebo len s predným polstrovaním. Vybrať si môžete z radu farebných prevedení látok a škrupiny, zvoliť môžete tiež rôzne druhy podnože (starožitná mosadz, čierny chróm, polomatná mosadz, chróm alebo čierna matná). Uvedaná cena sa vzťahuje k verzii s tmavo zelenú škrupinou, s čiernou matnou podnož s plstenými klzáky. Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Výška: 85 cm
Hĺbka: 56 cm
Výška sedadla: 43 cm
Šírka: 61 cm
Farba: tmavo zelená
Stohovateľné: nie
Sedák: plast
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu GUB-10024783
EAN 5710902879448

Jste z Česka? Přejděte na Židle Bat Dining Chair, dark green
Shopping from the EU? Switch to Bat Chair, dark green

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť