Stolička Eames DSW, polstrovaný sedák

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

625,00 € Cena bez DPH: 520,83 €

Eames DSW (Dining Sidechair Wood) je ikonická dizajnová stolička od značky Vitra, ktorá má sedák bez opierok, konštrukciu z dreva a čalúnenie sedáku.

Stoličku Eames DSW (Dining Sidechair Wood) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličke zo sklolaminátu, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktorý sa perfektne prispôsobí. Táto varianta má pevnú drevenú podnož, ktorej farbu si zvolíte vo vzorkovníku z odtieňov 02 zlatý javor, 95 tmavý javor a 30 čierny javor. Okrem re-edície vo sklolaminátu se dnes Vitra stoličky Eames vyrábajú z pevného polypropylénu. Varianty OceanMauve GreyMustardPoppy Red a White si môžete zvoliť ako samostatný produkt, ostatné farby nájdete vo vzorkovníku. Zvolenú variantu sedadla i podnože uveďte do poznámky v objednávke.

Štandardne sa stoličky dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky). V prípade záujmu je možné objednať aj variantu s čalúneným sedákom alebo celopolstrovanú variantu.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 55 cm
Výška sedadla: 43 cm
Šírka: 46,5 cm
Farba: červená
Materiál: polypropylén, drevo, textil
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu VIT-44030600-PS

Jste z Česka? Přejděte na Eames DSW, polstrovaný sedák
Shopping from the EU? Switch to Eames DSW, padded seat

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť