Stolička Grand Prix, čalúněná

Značka: Fritz Hansen Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Stoličky Grand Prix

Do wishlistu

Dostupnosť: 10-12 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 099,00 € Cena bez DPH: 915,83 €

Stolička Grand Prix, model 4130, patrí do slávnej kolekcie sedacieho nábytku, ktorú pre značku Fritz Hansen navrhol Arne Jacobsen. Prevedenie orechová dyha a celočalúnený sedák.

Stolička sa pôvodne volala "Model 4130" a bola navrhnutá v roku 1957 pre jarné výstavu dánskeho Múzea umenia (Danish Museum of Art) v Kodani. Potom, čo na jeseň vyhrala na XI. Triennale v Miláne hlavnú cenu, bola premenovaná na "Grand Prix".

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedení stoličky v orechovej dyhe s celočalúneným sedákom v látkové skupině 2 (Divina, Divina Melange, Divina MD, Fiord, Hallingal, Re-wool, Steelcut, Steelcu Trio, Sunniva). Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Kombinujte s ďalšími modelmi stoličiek z kolekcie Grand Prix.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 51 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 50 cm
Hmotnosť: 4 kg
Farba: sivá
Materiál: orechová dyha, orechové drevo, textil
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu FHA-4130-UPH

Jste z Česka? Přejděte na Židle Grand Prix, čalouněná
Shopping from the EU? Switch to Grand Prix Fully Upholstered, walnut

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť