Stolička Herit Armchair Oak čalúnená, black

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Stoličky Herit

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

705,00 € Cena bez DPH: 587,50 €

Stolička zo série Herit, navrhnutá pre značku Normann Copenhagen dizajnérom Simonom Legaldem s čierným čalúnením a podnožím z duba.

Názov stolička Herit pochádza zo slova heritage - dědictví. Tradícia dánského dizajnu mala neoddiskutovateľný vplyv na autora Simona Legalda pri vyváření tejto rady. Stolička Herit, ktorá je samostatne fungujúcim a výrazným dizajnérskym kúskom súčasnosti, odkazuje na jednotlivé éry dánskeho dizajnu.

Zajímavý je tvar zakrivenia stoličky - ten nie je náhodný, bol presne navrhnutý tak, aby kopíroval tvar tela a ponúkol mu ideálnu podporu. Jeho krása sa jemne mení s každým úhlom pohľadu. Nadčasový vzhľad stoličky dokresľuje kombinácia dreveného podnoží z duba s opierkou z tvarovaného plastu. Podsedák je čalúnený látkou synergy.

Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 51 cm
Výška sedadla: 45 cm
Šírka: 60 cm
Hmotnosť: 7 kg
Farba: čierna, dub
Materiál: dubové drevo, plast
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu NCP-1401039
EAN 5712396024229

Jste z Česka? Přejděte na Herit Armchair Oak čalouněná, black
Shopping from the EU? Switch to Herit Armchair Oak Upholstered, black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť