Stolička Herit Armchair Oak Leather, sand

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Stoličky Herit

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

−20 %

900,00 € 720,00 € Cena bez DPH: 600,00 €

Stolička zo série Herit, navrhnutá pre značku Normann Copenhagen dizajnérom Simonom Legaldem v kůži v pieskovej farbe a podnožím z duba.

Názov stolička Herit pochádza zo slova heritage - dědictví. Tradícia dánského dizajnu mala neoddiskutovateľný vplyv na autora Simona Legalda pri vyváření tejto rady. Stolička Herit, ktorá je samostatne fungujúcim a výrazným dizajnérskym kúskom súčasnosti, odkazuje na jednotlivé éry dánskeho dizajnu.

Zajímavý je tvar zakrivenia stoličky - ten nie je náhodný, bol presne navrhnutý tak, aby kopíroval tvar tela a ponúkol mu ideálnu podporu. Jeho krása sa jemne mení s každým úhlom pohľadu. Nadčasový vzhľad stoličky dokresľuje kombinácia dreveného podnoží z duba s opierkou z tvarovaného plastu. Podsedák je kožený.

Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 51 cm
Výška sedadla: 45 cm
Šírka: 60 cm
Hmotnosť: 7 kg
Farba: dub, piesková
Materiál: dubové drevo, koža, plast
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu NCP-1401049
EAN 5712396024328

Jste z Česka? Přejděte na Herit Armchair Oak Leather, sand
Shopping from the EU? Switch to Herit Armchair Oak Leather, sand

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť