Stolička Rely HW51 s podrúčkami, bronzed/Loop K5042 38 Evergreen

Značka: &Tradition Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: Stoličky a kreslá Rely

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

851,00 € Cena bez DPH: 709,17 €

Kancelárská stolička HW51 s podrúčkami z kolekcie Rely od značky &Tradition (AndTradition), ktorú navrhol Hee Welling. Prevedenie s bronzovou základňou a kolesami, čalúnené sedadlo v látke Loop K5042 38 Evergreen.

Kancelárská stolička HW51 s podrúčkami sa svojou siluetou a elegantným škrupinovým sedadlom vyrobeným zo 100% recyklovaného plastu radí medzi moderné dizajnové kusy nábytku. K ohľadu na životné prostredie neprispievajú len zvolené materiály. Stolička je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko demontovať a opraviť, čo predlžuje jej použiteľnosť a prispieva k udržateľnosti.

Zakrivená škrupina sedadla s jasnými tvarmi zaisťuje optimálne pohodlie sedenia. Vďaka tomu môže stolička Rely stáť nielen pri jedálenskom stole, ale môže byť použitá aj v kanceláriách či konferenčných miestnostiach.

Kolekcia Rely ponúka niekoľko dizajnových i farebných prevedení.

Uvedená cena sa vzťahuje na verziu s čalúnením v látke Loop K5042 38 Evergreen. Cena a dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Výška: 81 cm
Hĺbka: 56,5 cm
Výška sedadla: 47 cm
Výška podrúčok: 67,3 cm
Šírka: 61 cm
Hmotnosť: 9,4 kg
Farba: tmavo zelená
Materiál: recyklovaný plast
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu AND-HW51-BRO-LOOP-K5042

Jste z Česka? Přejděte na Židle Rely HW51, bronzed/Loop Evergreen
Shopping from the EU? Switch to Rely HW51, bronzed/Loop Evergreen

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť