Stolička Series 7, čalúnená

Značka: Fritz Hansen Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Stoličky Series 7

Do wishlistu

Dostupnosť: 10-12 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

869,00 € Cena bez DPH: 724,17 €

Series 7 je slávna stohovateľná stolička, ktorú v roku 1955 navrhol exkluzívne pre značku Fritz Hansen dánsky dizajnér Arne Jacobsen. Prevedenie nohy chróm, čalúnenie v látkovej skupine 2.

Arne Jacobsen navrhol stoličku s názvom „Model 3107“ ako variáciu a vývojové pokračovanie stoličky Ant. Využil pritom technológiu vynájdenú manželmi Charlesom a Ray Eames, ktorá umožňuje pod tlakom ohýbať preglejku v troch smeroch. Kolekcia Series 7 je v dnešnej dobe zďaleka najpredávanejšia stolička v histórii firmy Fritz Hansen a možno najpredávanejšia stolička vôbec: predalo sa cez 5 miliónov kusov.

Uvedená cena sa vzťahuje na vykonanie podstavy v chrómovej oceli a sedadla s čalúnením v látkovej skupine 2. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Výška: 82 cm
Hĺbka: 52 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 50 cm
Hmotnosť: 4 kg
Farba: svetlo šedá
Materiál: chrómovaná oceľ, jaseňové drevo, textil
Stohovateľné: áno
Sedák: drevo
Podnož: kov
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu FHA-3107-UPH

Jste z Česka? Přejděte na Židle Series 7, čalouněná
Shopping from the EU? Switch to Series 7 Fully Uph., chrome

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť