Stolík Sett LN13, dark chrome / smoked cast glass

Značka: &Tradition Dizajnér: Luca Nichetto Kolekcia: Stolíky Sett

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 747,91 € Cena bez DPH: 2 289,93 €

Štvorcový konferenčný stolík s tmavo chrómovanou hliníkovou konštrukciou a dymovou sklenenou doskou Sett LN13 od &Tradition.

Kolekciu stolíkov Sett, inšpirovanú usadzovaním drahých kameňov do šperkov, pre &Tradition navrhol Luca Nichetto. V kolekcii sa stretáva sofistikovaná talianska okázalosť a škandinávsky dôraz na funkciu. Nichetto vyrástol na ostrove Murano - hlavnom svetovom meste výroby skla, obklopený umením, dizajnom a bohatým talianskym dedičstvom sklárstva. Stoly sú tak k dispozícii nielen s mramorovou, ale aj sklenenou doskou.

Sett tvoria konferenčné stolíky štvorcového a obdĺžnikového tvaru, spojené menším štvorcovým odkladacím stolíkom. Tmavo chrómovaný hliníkový rám poskytuje elegantný základ pre mramorovú alebo sklenenú dosku, ktorá v tandeme s tenkými nohami pôsobí ľahkým, plávajúcim dojmom.

Výška: 34 cm
Hĺbka: 100 cm
Šírka: 100 cm
Farba: dymovo sivá, strieborná
Materiál: sklo, hliník, chróm
Podnož: kov
Tvar: štvorec
Doska: sklo
Kód produktu AND-133063A428

Jste z Česka? Přejděte na Stolek Sett LN13, dark chrome / smoked glass
Shopping from the EU? Switch to Sett LN13 Coffee Table, dark chrome / smoked glass

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť