Stolík Vig Robinia 55 x 45 cm, grey

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Záhradný nábytok Vig

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

270,00 € Cena bez DPH: 225,00 €

Dreveno oceľový stolík z kolekcie moderného vonkajšieho nábytku Vig od Normann Copenhagen navrhnutý Simonom Legaldom. Prevedenie: šedá oceľová konštrukcia a olejované drevo Robinia s vysokou odolnosťou. Veľkosť: 55 x 45 cm.

Kolekcia Vig od dánskej značky Normann Copenhagen vyrobená z ocele s odolným lakom ponúka až nekonečné možnosti usporiadania vonkajšieho posedenia. Od pohodlných jedálenských stoličiek, všestranných lavíc, štýlových barových stoličiek, až po príjemné lehátka, elegantné leňošky a stoly v rôznych veľkostiach, ponúka Vig komplexný výber, ktorý vyhovie rôznym vonkajším prostredím aj preferenciám.

Každý kus bol navrhnutý tak, aby zaistil odolnosť, dlhú životnosť a roky komfortného používania za každého počasia. Vyberať je možné z celooceľových aj oceľovo drevených variantov.

Výška: 42 cm
Dĺžka: 55 cm
Šírka: 45 cm
Farba: sivá, svetlé drevo
Materiál: drevo, práškovo lakovaná oceľ
Podnož: kov
Tvar: obdĺžnik
Doska: drevo
Kód produktu NCP-608059
EAN 5715396042736

Jste z Česka? Přejděte na Stolek Vig Robinia 55 x 45 cm, grey
Shopping from the EU? Switch to Vig Table 55 x 45 cm Robinia, grey

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť