Stolová lampa Muffins WOOD 01 PC849, smoke brown / natural waxed oak

Značka: Brokis Dizajnér: Dan Yeffet a Lucie Koldová Kolekcia: Svietidlá a svietniky Muffins

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 250,00 € Cena bez DPH: 1 041,67 €

Svietidlo Muffins pre prémiovú značku Brokis navrhli Lucia Koldová a Dan Yeffet. Prevedenie: hnedá dymová a dub európsky - prírodný lak (vosk).

Nadčasová kolekcia Muffins od poprednej českej značky Brokis sľubuje mimoriadny svetelný zážitok. Ikonické svietidlá, ktoré sa od svojho uvedenia postupom času stali symbolom značky, majstrovsky kombinujú jemne tvarované ručne fúkané sklo a masívne drevo či mramor. Lampy s oblým tienidlom zasadeným do ručne vyrobeného podstavca každému priestoru dodajú iskru a nádych vznešenosti.

Kolekcia ponúka niekoľko veľkostných, farebných aj materiálových variantov. Lampa sa dodáva s čiernym textilným káblom, požiadavku na inú farbu uveďte do poznámky. Pre dostupnosť ďalších prevedení nás neváhajte kontaktovať. Každý kus je na zákazku vyrobený v Českej republike.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 34,5 cm
Šírka: 36 cm
Farba: dub, hnedá
Materiál: sklo, dubové drevo
Hlavný materiál: sklo
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC00849_005

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Muffins PC849, brown / waxed oak
Shopping from the EU? Switch to Muffins WOOD PC849 Lamp, brown / waxed oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť