Stůl In Between SK6, smoked lacquered oak

Značka: &Tradition Dizajnér: Sami Kallio Kolekcia: In Between

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 061,00 € Cena bez DPH: 1 717,50 €

Jedálenský stôl z kolekcie In Between navrhol pre značku &Tradition fínsky dizajnér Sami Kallio. Materiál: dymovo olejovaný dub. Veľkosť: 250 x 100 cm.

Vzhľad jedálenského stola In Between vychádza v mnohom z pôvodného designu rovnomenných stoličiek. Nadväzuje teda na tradíciu škandinávskeho dizajnu a starostlivé remeselné práce. Vďaka svojej jednoduchosti a kvalitnému spracovaniu je nadčasovým kusom nábytku, ktorý ľahko skombinujete so zvyškom kolekcie In Between, najmä potom so spomínanými jedálenskými stoličkami.

Výška: 73 cm
Dĺžka: 250 cm
Šírka: 100 cm
Hmotnosť: 67,1 kg
Farba: tmavé drevo
Materiál: dubové drevo, MDF, dubová dyha
Podnož: drevo
Tvar: obdĺžnik
Doska: drevo
Kód produktu AND-132854A361A085
EAN 5705385006832

Jste z Česka? Přejděte na In Between SK6, smoked oak
Shopping from the EU? Switch to In Between SK6, smoked oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť