Tapeta Poéme d'amour 1761

Značka: BorasTapeter Dizajnér: Stig Lindberg Kolekcia: Scandinavian Designers

Do wishlistu

skladom Skladom 1 kus, odosielame ihneď
Dostupnosť ďalších kusov: 2 - 3 týždne

101,64 € Cena bez DPH: 84,70 €

Tapeta s romantickým motívom Poéme d´amour je súčasťou nadčasové kolekcie tapiet na stenu Scandinavian Designers švédskej značky BorasTapeter. Motív 1761, farba mätovo zelená.

Tapeta predstavuje skvelý spôsob, ako oživiť interiér. A keď tapeta, tak tá od BoråsTapeter! Tento romantický motív Poème d´amour navrhol na konci 40. rokov švédsky ilustrátor Stig Lindberg pre výstavu Severské spoločnosti. Kurátorka výstavy si tento motív zamilovala natoľko, že si z látky Poème d´amour nechala ušiť šaty, ktoré následne Stig Lindberg doplnil aj ladiacimi šperky. Motív si tak postupne získal miesto v srdci mnohých švédskych domácností, ktorých majitelia si pomocou týchto tapiet vnáša do domácnosti trochu "básne lásky" (poème d´amour).

Vliesové tapety, ako je táto, majú vysokú životnosť, sú umývateľné a stálo farebné. Motív tapety Poème d´amour je natlačený farbami na vodnej bázi a keďže si značka BoråsTapeter zakladá na ekologickom prístupe, neobsahuje táto tapeta PVC ani žiadne iné škodliviny.

Vyskúšajte si, ako táto tapeta bude vyzerať na stene. Neviete, koľko rolí tapiet potrebujete? Na našom blogu nájdete kalkulačku tapiet.

Dĺžka rolky: 1005 cm
Opakovanie vzoru: 53 cm
Šírka: 53 cm
Farba: mintová
Materiál: vliesová tapeta
Spoj: v polovici dĺžky (halfdrop)
Kód produktu BOR-1761
EAN 7320094006249

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Poéme d'amour 1761
Shopping from the EU? Switch to Poéme d'amour 1761

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť