Tapeta Pottery 1760

Značka: BorasTapeter Dizajnér: Stig Lindberg Kolekcia: Tapety Scandinavian Designers

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

95,60 € Cena bez DPH: 79,67 €

Dizajnová tapeta s ikonickým motívom Pottery je súčasťou nadčasové kolekcie Scandinavian Designers II švédskej značky BorasTapeter. Motív 1760, farba: modrá, červená, béžová.

Oživte svoje múry ikonickou tapetou BoråsTapeter s nadčasovým motívom Pottery, ktorý navrhol švédsky ilustrátor Stig Lindberg. Práve doslovný názov tohto vzoru - keramika, bola pre tohto ilustrátora celoživotným koníčkom. Na začiatku 40. rokov minulého storočia tvoril keramické sošky a umenie keramiky dokonca vyučoval aj na univerzitách. Tento motív vzdáva holt jeho vášni a zaujme tým, ako sa jeho vzor mení z rôznych uhlov pohľadu.

Vliesové tapety, ako je táto, majú vysokú životnosť, sú umývateľné a stálo farebné. Motív tapety Pottery je natlačený farbami na vodnej bázi a keďže si značka BoråsTapeter zakladá na ekologickom prístupe, neobsahuje táto tapeta PVC ani žiadne iné škodliviny.

Vyskúšajte si, ako táto tapeta bude vyzerať na stene. Neviete, koľko rolí tapiet potrebujete? Na našom blogu nájdete kalkulačku tapiet.

Dĺžka rolky: 1005 cm
Opakovanie vzoru: 53 cm
Šírka: 53 cm
Farba: multicolor
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu BOR-1760
EAN 7320094006232

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Pottery 1760

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím