Tapeta Vertigo 1776

Značka: BorasTapeter Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Scandinavian Designers

Do wishlistu

Dostupnosť: 2 - 3 týždne

101,64 € Cena bez DPH: 84,70 €

Neprehliadnuteľná tapeta, ktorej motív Vertigo pochádza z pera Arne Jacobsena, je súčasťou kolekcie Scandinavian Designers od švédskej značky BorasTapeter. Motív 1776, farba tapety: biela, svetlo šedá, metalická strieborná.

Oživte svoje múry ikonickou tapetou BoråsTapeter s nadčasovým geometrickým​ motívom Vertigo, ktorý navrhol velikán dánskeho dizajnu Arne Jacobsen, ktorý bol majstrom práce s geometrickými vzormi. Motív tapety skladajúci sa z pologulí budí dojem plastickosti a pohybu, na základe čoho tiež nesie svoje meno (vertigo = závrat). Každý polkruh má metalický povrch s odleskom do strieborna.

Vliesové tapety, ako je táto, majú vysokú životnosť, sú umývateľné a stálo farebné. Motív tapety Vertigo je natlačený farbami na vodnej bázi a keďže si značka BoråsTapeter zakladá na ekologickom prístupe, neobsahuje táto tapeta PVC ani žiadne iné škodliviny.

Vyskúšajte si, ako táto tapeta bude vyzerať na stene. Neviete, koľko rolí tapiet potrebujete? Na našom blogu nájdete kalkulačku tapiet.

Dĺžka rolky: 1005 cm
Opakovanie vzoru: 17,66 cm
Šírka: 53 cm
Farba: biela, sivá, strieborná
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu BOR-1776
EAN 7320094006393

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Vertigo 1776
Shopping from the EU? Switch to Vertigo 1776

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť