Tapety Hokusai 3142

Značka: BorasTapeter Kolekcia: Tapety Eastern Simplicity

Do wishlistu

Dostupnosť: 2 - 3 týždne

242,00 € Cena bez DPH: 201,67 €

Veľkoformátová vliesová tapeta Hokusai s krásnym vzorom patriaca do kolekcie Eastern Simplicity od BorasTapeter. Motív: 3142. Veľkosť: 360 x 270 cm.

Táto úchvatná digitálne vytlačená tapeta zobrazuje jednu zo slávnych panorám zasneženého vrcholu hory Fudži a trblietavé vody pokojnej rieky Tama. Pochádza zo série japonského majstra drevorytu Kacušika Hokusaia, ktorý svoje diela tvoril v štýle ukiyo-e – doslova obrazy prebiehajúceho, pominuteľného života. Tapeta vznikla v spolupráci s göteborským múzeom Röhsska, ktoré sa špecializuje na východoázijské umenie.

Ide o digitálne tlačenú tapetu, ktorá sa vyrába na zákazku pre jednotlivé objednávky. Radi by sme Vás preto upozornili, že tapetu nemožno doobjednať, pretože nové role s rôznym výrobným / sériovým číslom sa môžu líšiť odtieňom farieb. Uistite sa, že objednávate tapetu v dostatočnom množstve.

Vliesové tapety sú odolné, umývateľné a stálofarebné. Motív tapet je vytlačený farbami na vodnej báze, a keďže značka BoråsTapeter je hrdá na svoj ekologický prístup, neobsahujú PVC ani iné škodlivé látky.

 Pozrite sa, ako bude táto tapeta vyzerať na vašej stene.

Šírka: 360 cm
Výška: 270 cm
Farba: béžová, modrá
Materiál: vliesová tapeta
Info k produktu: Tapeta sa skladá z 8 rolí so šírkou 45 cm.
Kód produktu BOR-3142
EAN 7320094036642

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Hokusai 3142
Shopping from the EU? Switch to Hokusai 3142

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť