Kreslá Vitra Eames Lounge Chair

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames

Ikonické kreslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra v niekoľkých prevedeniach od dizajnérskeho dua manželov Charlesa a Ray Eamesových.

Kreslá Lounge Chair sa už viac ako 60 rokov radí k jedinečným svetovým dizajnovým ikonám. Kreslo značky Vitra zaujme masívnou drevenou konštrukciou, ktorá vytvára ojedinelý bytelný základ celého systému. Táto robustná konštrukcia v kombinácii s koženými sedadlami a hliníkovou otočnou podnožou vytvára veľmi netypickú - dokonalú kontrastné súhru. Elegantné polstrované kožené sedáky zaisťujú okrem nadčasového a osobitého vizuálu tiež maximálny komfort. Konštrukcia kresla, jeho línie i každý záhyb sú premyslené do posledného detailu. Práve svojím nadčasovým prevedením a nezameniteľným dizajnom vošlo kreslo do dejín nábytkárskeho designu.

Súčasťou kolekcie je aj podnožka rovnakého dizajnového ladenie, ktorá spoločne s ikonickým kreslom Eames Lounge Chair vytvára dokonalú dvojicu.

Spodná časť kresla a otomanu je tvorená hliníkovou podnoží. Podnož možné zvoliť v niekoľkých povrchových variantoch: chrómovaná, celočierny lakovaná alebo chrómovaná s čiernymi bokmi. Čalúnenie je možné vybrať aj z viacerých alternatív. Drevená konštrukcia kresla aj podnožky je k dostaniu v niekoľkých prevedeniach: palisandrové drevo, jaseňové drevo, čerešňové drevo, bielo tónované orechové drevo a čierno tónované orechové drevo.

Kreslá a otomany uvedená v tejto kolekcii sú v koži Leather Grand a Leather Premium. V prípade požiadavky prevedenia v inej koži nás kontaktujte.

O Eames Lounge Chair sme písali aj na našom blogu.

Produkty v kolekcii Kreslá a otomany Eames Lounge

Jste z Česka? Přejděte na Eames Lounge Chair
Shopping from the EU? Switch to Eames Lounge Chair

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť