Stoličky Tip Ton od Vitra

Značka: Vitra Dizajnér: Barber Osgerby

Hravé stoličky Tip Ton od značky Vitra sú vyrobené z jedného kusu plastu a vďaka dvom možným polohám ponúkajú nové možnosti pohodlného sedenia.

Stoličku Tip Ton navrhlo pre značku Vitra britské dizajnérske duo Edward Barber & Jay Osgerby. Prišli tak s úplne novým typom sedacieho nábytku, ktorý nie je možné si nezamilovať. Názov stoličiek odkazuje k dvom polohám, v ktorých je možné na stoličke sedieť.

Popri klasickej pozície sa dá stoličks prevážiť na prednú hranu, kde zostane stáť. Podľa výskumu jednej z najprestížnejších technických univerzít ETH v Zürichu je poloha pri sedení na prednej hrane stoličky maximálne prospešná pre zdravie - vďaka náklonu si narovnáte chrbticu, čím sa zlepší krvný obeh v trupe a lepšie sa okysličuje mozog. Stolička nielen poteší oko minimalistickým a nadčasovým dizajnom, ale aj uľaví chrbtu. Vďaka tomu sa perfektne hodí do pracovne, kancelárie, knižnice či detskej izby.

Stoličky Tip Ton sú vyrobené z pevného plastu polypropylénu, vďaka čomu je možné s nimi ľahko manipulovať a sú tiež stopercentne recyklovateľné.

Jste z Česka? Přejděte na Židle Tip Ton
Shopping from the EU? Switch to Tip Ton Chairs

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť