Závesná lampa Tim medium, nickel

Značka: Bomma Dizajnér: Olgoj Chorchoj Kolekcia: Tim

Do wishlistu

Dostupnosť: 12-14 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 619,00 € Cena bez DPH: 2 182,50 €

Závesné svietidlo Tim z ručne fúkaného skla navrhli pre českú značku Bomma dizajnéri zo štúdia Olgoj Chorchoj. Prevedenie: číra verzia medium o výške 55,5-71,5 cm s niklovým kovaním.

Kolekcia svietidiel Tim uzrela svetlo sveta len krátko po pražskej výstave Tima Burtona v roku 2014. Práve pre túto výstavu (konkrétne pre filmové postavičky Burtonových filmov) navrhlo štúdio Olgoj Chorchoj sklenené krištáľové kvapky, ktoré sa následne stali základom pri tvorbe svietidiel Tim. Rozmery a hmotnosť lamp dosahujú maximálne možných hraníc - teda toho, čo sa dá dosiahnuť voľným vyfukovaním úst. Svietidlá sú na celom svete jediné svojho druhu, poukazujú tak na dokonalosť a jedinečnosť tradičného českého remesla. Vďaka sérii Tim značka Bomma vstúpila do sveta špičkového svetelného dizajnu.

Svietidlo je dostupné vo viacerých farebných a veľkostných prevedeniach. Farebná intenzita, ale aj samotný gradient (sklon či spád sklenenej gule) jednotlivých kusov, sa môže vďaka jedinečným technológiám výroby mierne líšiť.

Hmotnosť: 17,8 kg
Šírka (od-do): 45-55 cm
Výška (od-do): 55,5-71,5 cm
Veľkosť svietidlá: stredné (do ca 50 cm)
Farba: číra, strieborná
Materiál: sklo, oceľ, nikel
Kábel: 2,5 m dlhý kábel
Zdroj: LED E27, max.13 W (balenie obsahuje žiarovku)
Hlavný materiál: sklo
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95100-000-550-N
EAN 8595610913069

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Tim medium, nickel
Shopping from the EU? Switch to Tim Pendant M, nickel

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť