Závesné svietidlo Arch Circle 76, black

Značka: Oblure Dizajnér: Johan Lindstén a Markus Johansson Kolekcia: Závesná svietidlá Arch

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 495,00 € Cena bez DPH: 2 079,17 €

Arch Circle 76 je menšie kruhové závesné svietidlo, ktoré navrhli Johan Lindstén a Markus Johansson pre švédsku značku Oblure. Prevedenie: čierna.

Závesné svietidlá Arch boli vytvorené na základe klasických architektonických oblúkov a klenieb. Ich výrazný dizajn zaujme na prvý pohľad a stanú sa ozdobou miestnosti. Svietidlá sú vyrobené z lakovanej ocele, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Arch 76 obsahuje 9 stĺpov a každý je vybavený svetelným zdrojom GU10 (nie je súčasťou balenia), ktorý vyžaruje harmonické svetlo.

Svietidlá Arch očaria nielen v obývačkách domácností, ale vďaka svojej veľkosti sú vhodné najmä do reštaurácií, priestranných hál a hotelov. Vyrábajú sa v niekoľkých veľkostiach a farbách, ktoré sa navzájom veľmi dobre kombinujú.

Svietidlo Arch Circle 76 je možné zakúpiť aj vo farebnej variante na mieru. Ak máte záujem o cenovú ponuku, prosím kontaktujte nás.

Výška: 22 cm
Priemer: 76 cm
Veľkosť svietidlá: veľké (nad 50 cm)
Farba: čierna
Materiál: lakovaná oceľ
Dĺžka kábla: 3 m
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: GU10
Distribúcia svetla: priame osvetlenie
Kód produktu OBL-MJAR2003-C1

Jste z Česka? Přejděte na Závěsné svítidlo Arch Circle 76, black
Shopping from the EU? Switch to Arch Circle 76 Pendant, black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť