4-miestna pohovka In Situ configuration 3, Ocean 80

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Modulárna sofa In Situ

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 549,00 € Cena bez DPH: 4 624,17 €

4-miestna pohovka z kolekcie In Situ od dánskej značky Muuto. Prevedenie v modulovej konfigurácii č. 3 s čalúnením v látke Ocean 80.

Modulárnu sedaciu súpravu z kolekcie In Situ navrhli pre značku Muuto dizajnéri z nórskeho štúdia Anderssen & Voll. In Situ kombinuje vznešenosť tradičnej talianskej pohovky s rafinovanou jednoduchosťou škandinávskeho dizajnu. Jemné línie dodávajú sofe nielen eleganciu, ale aj nadčasový výraz.

Vďaka 9 rôznym modulom si dizajn pohovky jednoducho prispôsobite svojím predstavám a priestoru. Čalúnenie možno vyberať z celej farebnej škály látok Kvadrat alebo Rohleder.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie v modulovej konfigurácii č. 3 s čalúnením v látke Ocean 80, bez vankúšov. Dostupnosť a cena ďalších variant na dotaz.

Výška: 70 cm
Hĺbka: 74 cm
Výška sedadla: 38 cm
Šírka: 360 cm
Farba: sivá
Materiál: textilný poťah, práškovo lakovaná oceľ
Typ pohovky: chaise longue, modulárna
Kód produktu MUU-41948-80

Jste z Česka? Přejděte na 4-místná pohovka In Situ, Ocean 80
Shopping from the EU? Switch to In Situ 4-seater Configuration 3, Ocean 80

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť