Barová stolička 3D Bar Stool, oak/sledge base

Značka: Gubi Dizajnér: Komplot Design Kolekcia: Stoličky 3D

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

599,00 € Cena bez DPH: 499,17 €

Barová stolička s kovovou podnožou a dubovým tvarovaným sedákom.

Barová stolička Gubi 3D je vyššia verzia slávnej stoličky Gubi 5, ktorá sa stala prvým priemyslovým produktom založeným na inovatívnom postupe tvarovania 3D dýhy.Má decentnú kovovú podnož typu "sánky" a sedák z tvarovanej 3D dubovej dýhy. Kolekcia stoličiek Gubi od Komplot Design získala sériu ocenení, medzi nimi Red Dot Award "Best of the Best".

Stoličku je možné dodať v dvoch výškach sedenia - štandardne 75 cm alebo znížená 65 cm (požiadavok na zníženú výšku uveďte v poznámke k objednávke). Štandardne dodávané s plastovými klzáky, plstené na vyžiadanie.

Výška: 88 cm
Hĺbka: 45 cm
Výška sedadla: 75 cm
Šírka: 44 cm
Výška stoličky: vysoká barovka (výška sedenia ca 75 cm)
Farba: dub
Materiál: lakovaná dubová dyha, pochrómovaná oceľ
Sedák: drevo
Podnož: kov
Info k produktu: Stoličku je možné dodať tiež v nižšom prevedení s výškou sedáka 65cm. V prípade záujmu uveďte v poznámke pri objednávke.
Kód produktu GUB-10023660
EAN 5710902868626

Jste z Česka? Přejděte na 3D Bar Stool, oak/sledge base
Shopping from the EU? Switch to 3D Bar Stool Sledge Base, oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť