Barová stolička Nerd 65 cm, green

Značka: Muuto Dizajnér: David Geckeler Kolekcia: Nerd

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

499,00 € Cena bez DPH: 415,83 €

Barová stolička Nerd od Muuto je súčasťou rodiny stoličiek Nerd, s nápaditým a inovatívnym napojením chrbtovej opierky na sedák.

Barová stolička Nerd od Muuto je súčasťou rodiny stoličiek Nerd, s nápaditým a inovatívnym napojením chrbtovej opierky na sedák. To všetko vyznie vďaka precíznemu prevedeniu v krásnom materiáli - lakovanom jasanovom dreve. Barová stolička Nerd sa vyrába v niekoľkých farebných prevedeniach a bude vyzerať tiež skvele, keď sa u jedného barového pultu kombinuje viac farebných prevedení.

Stoličku Nerd je možné tiež objednať vo výške sedáku 75 cm, vhodné napr. ku kuchynskej linke. V tomto prípade uveďte poznámku k objednávke. Dodacia doba vyššie varianty stoličky je 8-9 týždňov.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 79 cm
Hĺbka: 42 cm
Výška sedadla: 65 cm
Šírka: 40 cm
Výška stoličky: nízka barovka (výška sedenia cca 65 cm)
Farba: tmavo zelená
Materiál: jaseňová dyha, jaseňové drevo
Sedák: drevo
Podnož: drevo
Kód produktu MUU-32034
EAN 5713294831438

Jste z Česka? Přejděte na Barová stolička Nerd 65 cm, green
Shopping from the EU? Switch to Nerd Counter Stool, green