Porcelán a doplnky Design Letters

Značka: Design Letters Dizajnér: Arne Jacobsen

Kolekcia porcelánu Design Letters so štýlovou typografiou Arneho Jacobsena obsahuje doplnky, ktoré vďaka svojej jednoduchej variabilite nájdu uplatnenie pri mnohých rôznych príležitostiach. Design Letters okúzli každého milovníka jednoduchého a čistého designu.

Autorom typografie kolekcie Design Letters je významný a výhlásený dánský architekt a designér Arne Jacobsen. Jeho návrh na kompletná podoba písmen a číslic pochádza už z roku 1937. Vďaka tomu, že dánska značka Design Letters získala zvolenie jeho typografiu použiť, sa z nej môžete tešiť na mnohých rôznych úžitkových i dekoračných predmetoch.

V kolekcii nájdete kompletnú abecedu hrnčekov a tanierikov, ďalej napríklad konvicu na čaj a mlieko alebo misky rôznych veľkostí. Hrnčeky Design Letters možno využiť tiež ako kvetináče, alebo držiaky na kozmetické pomôcky. Z jednotlivých písmen môžete vytvořit vtipné nápisy či slogany a pridať tak do vášho interiéru trochu humoru. Vďaka praktickým viečkam sa z hrnčekov Design Letters môžu stať tiež dózičky, v ktorých si môžete skladovať rôzne drobnosti.

Produkty v kolekcii Porcelán Design Letters

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Jste z Česka? Přejděte na Porcelán a doplňky Design Letters
Shopping from the EU? Switch to Design Letters Porcelain and Accessories

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť