Závesná lampa Flowerpot VP1, stainless steel

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Do wishlistu

skladom Dopredaj, posledný 1 ks skladom

342,00 € Cena bez DPH: 285,00 €

Dizajnová ikona - svietidlo Flowerpot VP1 od & tradition (AndTradition) v lesklom prevedení z nerezovej ocele z kolekcie svietidiel Flowerpot od Vernera Pantona.

Flowerpot od & tradition (AndTradition) vyzerá dobre samostatne aj v skupine svietidiel, či už v rovnakej veľkosti, alebo v kombinácii s väčším prevedením Flowerpot VP2. Zaveste ich do rôznych výšok, do radu či kruhu. Jedna alebo viac lámp z kolekcie Flowerpot skvele ozdobí detskú izbu, priestor nad jedálenským stolom alebo v kuchyni nad linkou.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovou revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zahrnul aj stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro urobiť svoje prvé kroky na Mesiaci. Vo svete dizajnu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré z výstav a reštaurácií si rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies aj nadšenie z pristátie na Mesiaci.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 16 cm
Priemer: 23 cm
Hmotnosť: 1 kg
Veľkosť svietidlá: malé (do ca 25 cm)
Farba: strieborná
Materiál: nerezová oceľ
Zdroj: max. 40W / 7W úsporná žiarovka
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu AND-20709901
EAN 5705385000076

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Flowerpot VP1, stainless steel
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP1, stainless steel

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť