Jedálenská stolička Rey, deep blue/Steelcut 190

Značka: HAY Kolekcia: Nábytok Rey

Do wishlistu

Dostupnosť: 2 - 3 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

629,00 € Cena bez DPH: 524,17 €

Stolička Rey od značky HAY vychádza z pôvodných návrhov dizajnéra Bruna Reya zo 70. rokov minulého storočia. Prevedení: tmavomodré s čalúneným sedadlom z látky Steelcut 190.

Dánska značka HAY spojila svoje sily s prestížnym výrobcom nábytku Dietiker, aby znovu vydala návrhy švajčiarskej ikony dizajnu Bruna Reya z roku 1971. Stolička Rey má inovatívny dizajn bez skrutiek s veľmi výraznou siluetou so subtilnymi nohami, ktoré vyvažujú výrazné zaoblené hrany. Design si zachováva jednoduchosť, funkčnosť a odolnosť pôvodných návrhov. Ikonická stolička však bola upravená do nových rozmerov a kombinácií materiálov, aby spĺňala požiadavky súčasného životného štýlu a hodila sa do širokej škály priestorov, od jedálne a hál až po kaviarne a recepcie.

Každý kus v kolekcii Rey pozostáva z masívneho bukového rámu doplneného laminátovou alebo dyhovanou doskou.

Výška: 80 cm
Hĺbka: 49 cm
Výška sedadla: 44 cm
Šírka: 44 cm
Farba: tmavo modrá
Materiál: bukové drevo, laminát
Stohovateľné: áno
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Kód produktu HAY-AB793-B599-AA07-01EC
EAN 5710441309659

Jste z Česka? Přejděte na Židle Rey, blue/Steelcut 190
Shopping from the EU? Switch to Rey Chair, blue/Steelcut 190

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť