Jedálenský stôl Rey, royal blue

Značka: HAY Kolekcia: Nábytok Rey

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 149,00 € Cena bez DPH: 1 790,83 €

Jedálenský stôl Rey od značky HAY vychádza z pôvodných návrhov dizajnéra Bruna Reya zo 70. rokov minulého storočia. Prevedení: tmavomodré.

Dánska značka HAY spojila svoje sily s prestížnym výrobcom nábytku Dietiker, aby znovu vydala návrhy švajčiarskej ikony dizajnu Bruna Reya z roku 1971. Stôl Rey má inovatívny dizajn bez skrutiek s veľmi výraznou siluetou so subtilnymi nohami, ktoré vyvažujú výrazné zaoblené hrany. Design si zachováva jednoduchosť, funkčnosť a odolnosť pôvodných návrhov. Ikonický stôl však bol upravený do nových rozmerov a kombinácií materiálov, aby spĺňal požiadavky súčasného životného štýlu a hodila sa do širokej škály priestorov, od jedálne a hál až po kaviarne a recepcie.

Každý kus v kolekcii Rey pozostáva z masívneho bukového rámu doplneného laminátovou alebo dyhovanou doskou.

Výška: 74,5 cm
Priemer: 128,5 cm
Farba: tmavo modrá
Materiál: bukové drevo, laminát
Podnož: drevo
Tvar: kruh
Doska: laminát / linoleum
Kód produktu HAY-AB802-B676-AH63
EAN 5710441310198

Jste z Česka? Přejděte na Stůl Rey, royal blue
Shopping from the EU? Switch to Rey Table, royal blue

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť