Kancelárska stolička AC 5 Work, Plano nero coconut

Značka: Vitra Dizajnér: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

1 518,00 € Cena bez DPH: 1 265,00 €

Kancelárska stolička AC 5 Work s bedrovou podporou, nastaviteľnou výškou podrúčiek, čiernou podnožou a špeciálne tvarovaným sedákom. Pracovná stolička má mechanizmus FlowMotion s nakláňaním dopredu, ktorý pomáha predchádzať zdravotným problémom. Prevedenie: Plano nero coconut 73.

Elegantné ergonomické kancelárske stoličky AC 5 vyvinula Vitra spoločne s milánskym dizajnérom a architektom Antoniom Citteriom. Stolička je výsledkom kombinácie inžinierskych zručností a sofistikovaného designu. Jej operadlo sa totiž nakláňa dopredu a núti tak sediaceho tlaku odporovať. Tým povzbudzuje metabolizmus a stabilizuje bedrovú chrbticu. Navyše magnetická rezonancia potvrdila, že funkcia predklápania vzbudzuje pohyb vo všetkých častiach bedrovej chrbtice. To uvoľňuje tlak a podporuje šírenie živín do medzistavcových platničiek. Stoličky AC 5 tak pomáhajú predchádzať zdravotným problémom.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s bedrovou podporou, nastaviteľnými podrúčkami, päťcípou polyamidovou podnožou v čiernej farbe, čiernym špeciálne tvarovaným sedákom a polstrovanou opierkou z látky Plano nero coconut. Kancelárske kreslo má funkciu FlowMotion s nakláňaním dopredu. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Šírka (od-do): 67,5-69 cm
Výška sedadla (od-do): 40-52 cm
Výška podrúčok (od-do): 19,5-26,5 cm
Výška stoličky (od-do): 101-113 cm
Hĺbka sedadla (od-do): 39-44 cm
Farba: čierna
Podnož: plast, s kolieskami
Sedák: čalúnený
Podrúčky: s podrúčkami
Materiál: hliník, textilný poťah, plast
Podrúčky: Výškovo nastaviteľné podrúčky
Ergonomická bedrová opierka: áno
Základňa: plastová
Prispôsobenie výšky: áno
Kolieska: mäkká pogumovaná (tvrdá podlaha)
Kód produktu VIT-42102600-F30-12-1

Jste z Česka? Přejděte na AC 5 Work, Plano nero coconut
Shopping from the EU? Switch to AC 5 Work, Plano nero coconut

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť