Kancelárska stolička Aluminium EA 118, clay / polished

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Kancelárske stoličky Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 470,00 € Cena bez DPH: 2 891,67 €

Kancelárska stolička na kolieskach Aluminium EA 118 s krémovým koženým poťahom s podrúčkami, vo variante s hliníkovou základňou. Pracovnú stoličku navrhli pre značku Vitra Charles a Ray Eamesovci.

Kancelárska stolička Aluminium EA 118 má vysoké operadlo, sedadlo je z pevnej látky s hliníkovým rámom. Sedací mechanizmus tohto kancelárskeho kresla umožňuje nastaviť, aby sa opierka nakláňala dozadu alebo aby zostala vo vzpriamenej polohe. Výška sedadla sa dá nastaviť plynovou vzperou (páčkou pod sedákom).

Aluminium Chair patrí medzi najlepšie designy 20. storočia. Charles a Ray Eamesovci stoličku navrhli v roku 1958 do súkromnej rezidencie jedného z amerických zberateľov umenia. Manželský pár miesto škrupiny vymyslel sedák, ktorý je tvorený dvoma hliníkovými tyčami, medzi ktorými je natiahnutá látka alebo koža. Takáto stoličky sa prispôsobí ľudskému telu a tým pádom je veľmi pohodlná aj bez zložitého čalúnenia.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s hliníkovým rámom, s koženým poťahom z Leather Premium a kolieskami na tvrdú podlahu. Dostupnosť ďalších variant je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Šírka: 56 cm
Výška podrúčok: 24 cm
Výška sedadla (od-do): 44,5-56,5 cm
Výška stoličky (od-do): 83-94,5 cm
Hĺbka sedadla (od-do): 52-65 cm
Farba: krémová
Materiál: koža, hliník
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Základňa: hliníková
Kolieska: mäkká pogumovaná (tvrdá podlaha)
Kód produktu VIT-41232900_L50_CL_POL

Jste z Česka? Přejděte na Aluminium EA 118, clay / polished
Shopping from the EU? Switch to Aluminium Chair EA 118, clay / polished

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť