Kancelárska stolička ID Air

Značka: Vitra Dizajnér: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 207,00 € Cena bez DPH: 1 005,83 €

Kancelárska stolička ID Air s polohovateľnými opierkami, čiernu plastovú podnož, čiernym sedákom a opierkami. Stolička má dierovaný operadlo a je bez funkcie předklápění.

Kancelárska stolička ID Air má inovatívny konštrukciu, ktorá umožňuje voľný pohyb a pritom pomáha udržiavať zdravé držanie tela. ID Air má ohybné dierované operadlo, ktoré zaisťuje efektívne prúdenie vzduchu. Vďaka mäkkému podsedáku je stolička pohodlná aj pri dlhšom sedení.

Výskum inštitútu biomechaniky na univerzite ETH v Zürichu (jednej z najuznávanejších univerzít na svete) preukázal, že stolička ID plne využívajú svoj pohybový potenciál.

Testy na elektromyografu (ktorý sleduje biosignály, ktoré vychádzajú zo svalov) ukázali, že ľudia, ktorí sedia na stoličkách ID intuitívne aktivujú stredovej svaly v podbrušku a chrbte. Operadlo stoličky sa totiž nakláňa dopredu, a tak núti sediaceho tlaku odporovať. Tým povzbudzuje metabolizmus a stabilizuje chrbticu. Navyše magnetická rezonancia potvrdila, že funkcia předklápení vzbudzuje pohyb vo všetkých častiach bedrovej chrbtice. To uvoľňuje tlak a podporuje šírenie živín do medzistavcových platničiek. Stoličky ID tak pomáhajú predchádzať zdravotným problémom.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s možnosťou nastaviť hĺbku sedadla, s  opierkami rúk v modeli ring, päťcípu podnož z lešteného hliníka, tvarovaným sedákom v čiernej farbe Plano nero, čiernu plastovú opierkou bez funkcie předklápění. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška stoličky (od-do): 90-108,5 cm
Šírka (od-do): 70-75 cm
Výška podrúčok (od-do): 19,5-29,5 cm
Farba: čierna
Sedák: čalúnený
Podnož: plast, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Základňa: plastová
Podrúčky: 2D (nastaviteľná výška a šírka)
Kód produktu VIT-43140700-F30-13-02-27-32

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle ID Air
Shopping from the EU? Switch to ID Air

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť