Kancelárska stolička ID Mesh

Značka: Vitra Dizajnér: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

982,00 € Cena bez DPH: 818,33 €

Kancelárska stolička ID Mesh s nastaviteľnou hĺbkou sedadla, 2D podrúčkami a čiernou podnožou, sedákom z látky Plano a operadlom Diamond Mesh. Pracovná stolička má mechanizmus FlowMotion s nakláňaním dopredu, ktorý pomáha predchádzať zdravotným ťažkostiam.

Kancelárska stolička ID Mesh zaujme mäkkým a zároveň vzdušným poťahom Diamond Mesh, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu a ponúka trvalý komfort aj pri vyšších teplotách.

Výskum inštitútu biomechaniky na univerzite ETH v Zürichu (jednej z najuznávanejších univerzít na svete) preukázal, že stoličky ID plne využívajú svoj pohybový potenciál, a tým prispievajú k zdravějímu sedenie. Testy na elektromyografu (ktorý sleduje biosignály, ktoré vychádzajú zo svalov) ukázali, že ľudia, ktorí sedia na stoličkách ID intuitívne aktivujú stredovej svaly v podbrušku a chrbte. Operadlo stoličky sa totiž nakláňa dopredu, a tak núti sediaceho tlaku odporovať. Tým povzbudzuje metabolizmus a stabilizuje chrbtica. Navyše magnetická rezonancia potvrdila, že funkcia předklápení vzbudzuje pohyb vo všetkých častiach bedrovej chrbtice. To uvoľňuje tlak a podporuje šírenie živín do medzistavcových platničiek. Stoličky ID tak pomáhajú predchádzať zdravotným problémom.

Uvedená cena a dodacie doba sa vzťahuje k prevedenie s poťahom Plano vo farbe 66 nero, chrbtovou opierkou v látke Diamond Mesh vo farbe 66 nero s 2D lakťovými opierkami s nastaviteľnou výškou aj šírkou a päťramennú polyamidovou základňou v tmavo čiernej farbe s dvojitými kolieskami. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke).

Cena a dostupnosť ďalších variantov s hliníkovou základňou, iným typom opierok rúk, opierkou hlavy či vešiakom na odevy je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška sedadla (od-do): 40-52 cm
Výška stoličky (od-do): 97-109,5 cm
Šírka (od-do): 56,5-79 cm
Hĺbka sedadla (od-do): 40-45 cm
Výška podrúčok (od-do): 19,5-29,5 cm
Farba: čierna
Sedák: čalúnený
Podnož: plast, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Sedák: polyamid, polyetylen, polypropylen, látka
Základňa: plastová
Podrúčky: 2D (nastaviteľná výška a šírka)
Kód produktu VIT-QS31401B

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle ID Mesh
Shopping from the EU? Switch to ID Mesh

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť