Kancelárska stolička ID Soft

Značka: Vitra Dizajnér: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

1 083,00 € Cena bez DPH: 902,50 €

Kancelárska stolička ID Soft s nastaviteľnou hĺbkou sedadla, 2D podrúčkami a čiernu podnoží, sedadlom a operadlom z látky Plano nero. Pracovná stolička má mechanizmus FlowMotion s nakláňaním dopredu, ktorý pomáha predchádzať zdravotným ťažkostiam.

Vďaka plne polstrované opierke je kancelárska stolička ID Soft skvele pohodlná. Opierka kancelárskeho kresla ID má nastaviteľnú výšku, preto poskytne adekvátnu podporu aj veľmi vysokým ľuďom. Vďaka tomu, že má stolička čisté línie, hodí sa do rôznych prostredí.

Výskum inštitútu biomechaniky na univerzite ETH v Zürichu (jednej z najuznávanejších univerzít na svete) preukázal, že stoličky ID plne využívajú svoj pohybový potenciál, a tým prispievajú k zdravějímu sedenie. Testy na elektromyografu (ktorý sleduje biosignály, ktoré vychádzajú zo svalov) ukázali, že ľudia, ktorí sedia na stoličkách ID intuitívne aktivujú stredovej svaly v podbrušku a chrbte. Operadlo stoličky sa totiž nakláňa dopredu, a tak núti sediaceho tlaku odporovať. Tým povzbudzuje metabolizmus a stabilizuje chrbtica. Navyše magnetická rezonancia potvrdila, že funkcia předklápení vzbudzuje pohyb vo všetkých častiach bedrovej chrbtice. To uvoľňuje tlak a podporuje šírenie živín do medzistavcových platničiek. Stoličky ID tak pomáhajú predchádzať zdravotným problémom.

Uvedená cena sa vzťahuje na vykonanie s možnosťou nastaviť hĺbku sedadla, s 2D opierkami rúk, päťcípu polyamidovú podnož v čiernej farbe, čiernym sedadlom a polstrovanou opierkou z látky Plano nero. Kancelárske kreslo má funkciu FlowMotion s nakláňaním dopredu. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška sedadla: 40 cm
Výška podrúčok: 19,5 cm
Hmotnosť: 19,5 kg
Výška stoličky (od-do): 92-110 cm
Šírka (od-do): 70-75 cm
Farba: čierna
Sedák: čalúnený
Podnož: plast, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Základňa: plastová
Podrúčky: 2D (nastaviteľná výška a šírka)
Kód produktu VIT-QS31402B

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle ID Soft
Shopping from the EU? Switch to ID Soft

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť