Kancelárska stolička Soft Pad EA 219, olive / chromed

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Kancelárske stoličky Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 685,00 € Cena bez DPH: 4 737,50 €

Kancelárska stolička na kolieskach Soft Pad EA 219 s olivovým koženým poťahom a mäkkým polstrovaním s podrúčkami, vo variante s chrómovou základňou. Pracovnú stoličku navrhli pre značku Vitra Charles a Ray Eamesovci.

Kancelárska stolička Soft Pad EA 219 má vysoké operadlo a sedák z odolnej kože s hliníkovým rámom, zadná časť sedadla je z pevnej látky. Sedací mechanizmus tohto kancelárskeho kresla umožňuje nastaviť, aby sa opierka nakláňala dozadu alebo aby zostala vo vzpriamenej pozícii. Výška sedadla sa dá nastaviť plynovou vzperou (páčkou pod sedákom).

Dizajn kancelárskych stoličiek Soft Pad navrhli Charles a Ray Eamesovci v roku 1969. Svojou konštrukciou aj tvarom sú podobné designu stoličiek Aluminium. V porovnaní s nimi sú vďaka objemným vankúšom kontrastujúcim s hladkými rámami ešte o poznanie pohodlnejšie a mäkšie. Bez toho, aby stratili čistú jasnosť spoločnej siluety, prispôsobia sa Soft Pad telu sediaceho a poskytnú mimoriadny komfort.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s chrómovým rámom s koženým poťahom Leather Premium F. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Hĺbka: 42,5 cm
Výška podrúčok: 23,3 cm
Šírka: 58 cm
Výška sedadla (od-do): 38,5-50 cm
Výška stoličky (od-do): 99,5-110,5 cm
Farba: olivová
Materiál: koža, chróm
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Sedací mechanizmus: hojdací s aretáciou (uhol operadla a sedadla sa nemení)
Základňa: hliníková
Kód produktu VIT-41238200_L50_OL_CHRO

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle Soft Pad EA 219, olive / chromed
Shopping from the EU? Switch to Soft Pad Chair EA 219, olive / chromed

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť