Kanvica na čaj Cylinda Line, 1,25 l

Značka: Stelton Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Stelton Cylinda Line

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

275,00 € Cena bez DPH: 229,17 €

Nerezovú kanvicu na čaj z ikonickej kolekcie Cylinda Line navrhol pre prednú dánsku značku Stelton Arne Jacobsen. Kanvica je, rovnako ako zvyšok kolekcie, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a na prvý pohľad zaujme dokonalým, minimalistickým spracovaním.

Nerezový riad z kolekcie Cylinda Line pochádza z pera velikána dánskeho dizajnu Arne Jacobsena, ktorý kolekciu navrhol pre značku Stelton. Ihneď po uvedení na trh v roku 1967 sa z kolekcie stal bestseller, ktorého obľuba po celom svete trvá dodnes a je dôkazom nadčasovosti škandinávskeho dizajnu.

Je to práve valcovitý tvar, typický pre celú kolekciu, ktorý sa stal DNA celej značky Stelton. Spracovanie v nerezovej oceli najvyššej kvality a minimalistický dizajn sú maximálne elegantné a predstavujú dokonalý servírovací set pre každú príležitosť. Precíznosť dizajnu aj spracovania bola napokon ocenená aj prestížnou dizajnérskou cenou ID-prize a mnohými ďalšími oceneniami.

Objem: 1,25 l
Farba: strieborná
Materiál: nerezová oceľ
Kód produktu STE-04-2
EAN 5709846000063

Jste z Česka? Přejděte na Konvice na čaj Cylinda Line, 1,25l

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím