Kreslo Doze Lounge Chair & Ottoman, Refine Leather Cognac / anthracite

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Kreslá Doze

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

4 944,00 € Cena bez DPH: 4 120,00 €

Komfortné kreslo s otomanom z kolekcie Doze od značky Muuto. Prevedenie polstrovanie v koži Refine Leather Cognac s kovovou podnožou v antracitovej farbe.

Kreslo s otomanom je súčasťou kolekcie Doze, ktorú pre značku Muuto navrhlo dizajnérske duo Anderssen & Voll. Kolekcia spája škandinávsky dizajn s líniami nábytku zo 70. rokov minulého storočia. 

Doze Lounge Chair poskytuje maximálny komfort prostredníctvom vysokého „objímajúceho“ operadla s čalunenými lakťovými opierkami. Kreslo Doze má jemnú, ale vysoko pevnú a stabilnú konštrukciu. Pohodlie zaručujú vankúše plnené penou a vatou, ktoré sú polstrované kvalitnými textíliami alebo kožou.

Kolekcia Doze ponúka viacero farebných prevedení a tiež prevedenia samostatných kresiel. 

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie v koži Refine Leather Cognac s antracitovou podnožou. Cena a dostupnosť ostatných variantov na dotaz.

Výška: 106 cm
Hĺbka: 100 cm
Výška sedadla: 40 cm
Výška podrúčok: 61,5 cm
Šírka: 95,5 cm
Farba: koňak
Materiál: koža, lakovaný kov
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Info k produktu: Rozmery otomanu v40xš64xh52 cm.
Kód produktu MUU-10841-10894-BLCK_COGN

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Doze & Ottoman Swivel, Leather Cognac / black
Shopping from the EU? Switch to Doze Lounge Chair & Ottoman, Leather Cognac / anthracite

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť