Kreslo Eames Lounge Chair, white pigmented walnut

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Kreslá a otomany Eames Lounge

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

7 645,00 € Cena bez DPH: 6 370,83 €

Ikonické kreslo Eames Lounge Chair značky Vitra od dizajnérskeho dua manželov Charlesa a Ray Eamesových. Prevedenie: bielo tónované orechové drevo.

Kreslo Lounge Chair patrí už viac ako 60 rokov k nezameniteľným dizajnovým ikonám svetového formátu. Na prvý pohľad zaujme masívnou konštrukciou z bielo tónovaného orechového dreva. Tá zabezpečuje ojedinelý bytelný základ celého systému, ktorý v kombinácii s koženými sedadlami a hliníkovou otočnou podnožou vytvára dokonalú kontrastnú súhru. Elegantné polstrované kožené sedáky zaisťujú okrem osobitého a nadčasového vizuálu tiež maximálny komfort. Konštrukcia kresla, jeho línie i každý záhyb sú premyslené naozaj do najmenšieho detailu.

Ku kreslu Eames Lounge Chair môžete kúpiť tiež podnožku Ottoman Eames Lounge, ktorá pocit pohodlia ešte viac umocní.

Uvedená cena kresla sa vzťahuje k variante v koži Leather Premium. V prípade požiadavky prevedenia v inej koži nás kontaktujte.

Výška: 89 cm
Dĺžka: 85 cm
Hĺbka: 60,5 cm
Výška sedadla: 38 cm
Šírka: 84 cm
Farba: biela, svetlé drevo
Materiál: koža, orechové drevo, hliník
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-41211700-1

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Eames Lounge Chair, white walnut
Shopping from the EU? Switch to Eames Lounge, white walnut

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť