Kreslo Cloud LN1

Značka: &Tradition Dizajnér: Luca Nichetto Kolekcia: Sedacia súprava Cloud Sofa

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 885,00 € Cena bez DPH: 2 404,17 €

Kreslo LN1 z kolekcie Cloud Sofa navrhol pre dánsku značku & tradition taliansky dizajnér Luca Nichetto.

Dizajnér Luca Nichetto, ktorý vytvoril napríklad aj výlohu pre značku Hermès, chcel, aby v sebe Cloud Sofa spájala dánsku a talianskou tradíciu výroby sofa. Teda, u tvaru a konštrukcie vychádzal z dánskej dizajnovej tradície, u mäkkých vankúšov zaisťujúci maximálne pohodlie potom čerpal z talianskeho dizajnu. Konštrukciu kresla tvorí rám z preglejky, podstavec z masívneho dreva a nožičky z lakovanej ocele v čiernej, chrómové alebo bronzové variante. Starostlivé spracovanie potom dotvára poťah z kvalitnej textílie Kvadrant a vankúšiky plnené zmesi perí a HR peny čiže za studena tvarovanej peny a perím.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante s chrómovou alebo čierne lakovanou oceľovou podnožou a polstrovaním v látke Remix, Canvas alebo Linara. Cena a dostupnosť iných variant na dotaz.

Kolekciu Cloud Sofa tvorí okrem kresla tiež podnožka a dvojmiestna a trojmiestna pohovka.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 75 cm
Dĺžka: 100 cm
Hĺbka: 84 cm
Výška sedadla: 40 cm
Farba: hnedá
Materiál: poťah: textílie, výplň: perie a HR pena
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu AND-LN1-FG1

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Cloud LN1
Shopping from the EU? Switch to Cloud LN1 Armchair