Hojdacie kreslo Eames Chair RAR, dark maple

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

680,00 € Cena bez DPH: 566,67 €

Eames Chair RAR (Rocking Armchair Rod) od značky Vitra vychádza z ikonického tvaru stoličky Eames, avšak ponúka všetko pohodlie hojdacieho kresla. Variant lyžín: 95 dark maple.

Kreslo / stoličku Eames RAR (Rocking Armchair Rod) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorej tvar sa postupom rokov stal ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Okrem re-edície vo sklolaminátu se dnes Vitra stoličky Eames vyrábajú z pevného polypropylénu. Stolička je k dostaniu v niekoľkých farebných variantoch, ktoré si vyberiete zo vzorkovníka. Toto hojdacie kreslo v sebe kombinuje typicky tvarované sedadlo, ktoré vďaka podrúčkam ponúka pohodlné posedenie, s hojdacími lyžinami v odtieni 02 zlatý javor (golden maple). Na výber máte dve farby oceľovej konštrukcie, ktoré si tiež vyberiete zo vzorkovníka. Zvolený variant sedadla, konštrukcie a lyžín uveďte do poznámky v objednávke.

Kreslo môžete zakúpiť aj vo variante s lyžinami v odtieni 02 dark maple.

Výška: 67 cm
Hĺbka: 69 cm
Výška sedadla: 33 cm
Výška podrúčok: 25 cm
Šírka: 62,5 cm
Farba: čierna
Materiál: polypropylén, javorové drevo, oceľ
Sedák: plast
Podnož: hojdacia, kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-44036500-95

Jste z Česka? Přejděte na Houpací křeslo RAR, dark maple
Shopping from the EU? Switch to Eames RAR, dark maple

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť