Kreslo Mammoth, natural oak / Hallingdal 220

Značka: Norr11 Dizajnér: Rune Krøjgaard & Knut Bendik Humlevik Kolekcia: Sofy a kreslá Mammoth

Do wishlistu

Dostupnosť: 12-14 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 200,00 € Cena bez DPH: 2 666,67 €

Kreslo z kolekcie Mammoth navrhlo pre značku Norr11 dizajnérske duo Rune Krøjgaard & Knut Bendik Humlevik. Prevedenie: prírodný dub a látka Hallingdal 220.

Kreslo Mammoth je dizajnový prvok, ktorý upúta každý pohľad. Konštrukcia kresla je vyrobená z dubového dreva a dubovej dyhy tvarovanej do atypického tvaru, ktorý poskytuje väčší pocit súkromia. Vďaka tomu je tiež ideálna pre verejné priestory, hotelové haly či moderné pracovné priestory.

Cena sa vzťahuje na prevedenie s čalúnením v látke 3. cenovej kategórie - Hallingdal. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Výška: 104 cm
Hĺbka: 87 cm
Výška sedadla: 35,5 cm
Šírka: 89 cm
Farba: krémová, svetlé drevo
Materiál: dubové drevo, textilný poťah, dubová dyha
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu N11-W1Mam14008FSConakvHD220

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Mammoth, natural oak / Hallingdal 220
Shopping from the EU? Switch to Mammoth Chair, natural oak / Hallingdal 220

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť