Lavica Mies Bench L180, black/black leather

Značka: Million Dizajnér: Jens Kajus & Claus Jakobsen Kolekcia: Kolekcia Mies

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 015,00 € Cena bez DPH: 1 679,17 €

Dizajnová lavica z kolekcie Mies od značky Million. Prevedenie L180 (dĺžka lavice 180 cm) s čalúnením v koži.

Slová známeho architekta Ludwiga Miesa van der Rohe "Less is more." poskytli inšpiráciu pri návrhu kolekcie Mies. Prísne línie sú zmäkčené čalúnením v koži alebo v rôznych druhoch textílií. Esteticky jednoduchá lavica, s priemyselným dizajnom, sa hodí ku akémukoľvek stolu. Mies Bench krásne vyznie tiež aj ako samostatný kúsok. 

Lavica Mies je dostupná v dvoch dĺžkach a viacerých farebných variantách. 

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie Mies Bench L180 s čalúnením v koži Black leather a s rámom v čiernom prevedení. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz. 

 

Výška: 45 cm
Dĺžka: 180 cm
Hĺbka: 32 cm
Farba: čierna
Materiál: koža, práškovo lakovaná oceľ
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Kód produktu MIL-21801
EAN 5713634218011

Jste z Česka? Přejděte na Lavice Mies L180, black/black leather
Shopping from the EU? Switch to Mies Bench L180, black/black leather