Křeslo Little Petra VB1, oak / Hallingdal 130

Značka: &Tradition Dizajnér: Viggo Boesen Kolekcia: Kreslo Little Petra

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 748,00 € Cena bez DPH: 2 290,00 €

Elegantný kresielko Little Petra s sivým textilným poťahom Hallingdal 130 s dubovou podnoží, ktoré bolo svetu predstavené už v roku 1938, znovu uviedla dánska značka & Tradition.

Kreslo, ktorého bolo v roku 1938 vyrobených iba 30 ks, si ihneď po uvedení získalo svojich priaznivcov na kodanskom veľtrhu. Aj neskôr dostalo rad ocenení na výstavách v New Yorku a Berlíne.

Ide o jeden z mála návrhov architekta Viggo Boesena, ktorý sa v 30. rokoch minulého storočia zaslúžil predovšetkým o popularizáciu Funkis štýlu. Viggo využíval prírodné materiály a ani pri Little Petra tomu nebolo inak.

Kreslo pomenované podľa Boesenovy svokry svojim nízko posadeným sedákom a akoby otvorenou náručou stelesňuje podstatu vtedajších salónikov. Kreslo prekvapí svojou drobností, vďaka ktorej skvele padne aj do menších interiérov.

Cena sa vzťahuje k variante s dubovou podnožou a textilným polstrovaním Hallingdal 130. Little Petra je k dostaniu aj v niekoľkých textíliách. Zvoliť možno aj variant s orechovou podnožou.

Výška: 75 cm
Dĺžka: 79 cm
Hĺbka: 83 cm
Výška sedadla: 40 cm
Hmotnosť: 20 kg
Farba: svetlo šedá
Materiál: dubové drevo, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu AND-69113201
EAN 5709262012305

Jste z Česka? Přejděte na Little Petra VB1, oak / Hallingdal 130
Shopping from the EU? Switch to Little Petra VB1, oak / Hallingdal 130

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť