Polica Mini Stacked medium, oak / green

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects Kolekcia: Stacked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

165,00 € Cena bez DPH: 137,50 €

Policový diel Mini Stacked z kolekcie Stacked od Muuto. Mini je menším prevedením klasickej veľkosti police Stacked a predstavuje ďalšiu možnosť, ako skompletovat úložné priestory.

Variabilný policový systém Stacked navrhol architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná sa o premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete zložiť do podoby, ktorá vám bude vyhovovať. Navrhnite si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutie neformálneho vyznenia, alebo využite podnožie - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely, ktoré sú so zadnou stranou sa taktiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú boxy v troch veľkostiach, každá v prevedení lakovaná MDF (biela, svetlo šedá, šedá) alebo prírodný dub - buďto so zadnou stranou, dvírky alebo otvorené. Pre poskladanie vašej zostavy využite Stacked Shelf Configurator.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 33,2 cm
Hĺbka: 26 cm
Šírka: 33,2 cm
Farba: dub, zelená
Materiál: dubové drevo
Kód produktu MUU-15723
EAN 5710562157238

Jste z Česka? Přejděte na Mini Stacked medium, oak / green
Shopping from the EU? Switch to Mini Stacked M, oak / green

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť