Mlynček na soľ Cylinda Line

Značka: Stelton Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Stelton Cylinda Line

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

84,95 € Cena bez DPH: 70,79 €

Elegantný nerezový mlynček na soľ z kolekcie Cylinda Line navrhol pre Stelton dánsky dizajnér Arne Jacobsen. Mlynček má keramický CrushGrind® mechanizmus, ktorý je regulovateľný na dve hrubosti mletia.

Nerezový riad z kolekcie Cylinda Line pochádza z pera velikána dánskeho dizajnu Arne Jacobsena, ktorý kolekciu navrhol pre značku Stelton. Ihneď po uvedení na trh v roku 1967 sa z kolekcie stal bestseller, ktorého obľuba po celom svete trvá dodnes a je dôkazom nadčasovosti škandinávskeho dizajnu.

Je to práve valcovitý tvar, typický pre celú kolekciu, ktorý sa stal DNA celej značky Stelton. Spracovanie v nerezovej oceli najvyššej kvality a minimalistický dizajn sú maximálne elegantné a predstavujú dokonalý servírovací set pre každú príležitosť. Precíznosť dizajnu aj spracovania bola napokon ocenená aj prestížnou dizajnérskou cenou ID-prize a mnohými ďalšími oceneniami.

Viac si prečítate na našom blogu:

Šírka: 5 cm
Výška: 12,5 cm
Farba: strieborná
Materiál: nerezová oceľ
Kód produktu STE-017-3
EAN 5709846000223

Jste z Česka? Přejděte na Mlýnek na sůl Cylinda Line

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím