Lampy Grant od Normann Copenhagen

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald

Lampy z kolekcie Grant od Simona Legalda pre značku Normann Copenhagen sa spájajúcim základným prvkom zo žuly jsou dostupné v dvoch farbách a niekoľkých typoch.

Krása svietidiel Grant spočíva v materiálovej kombinácii a jej protikladoch. Všetky varianty majú základňu z temne šedej žuly pôsobiace industriálnym dojmom. Hlava lampy je vo variantoch vysoko lesklej mosadze a zrkadlovo čiernej farbe a jej zaguľatený tvar bol inšpirovaný typickým pouličným osvetlením v Kodani. Spolu s vzdušnou konštrukciou ramien dodávajú dizajnu na delikátnym vzhľade a vzniká tak zaujímavý kontrast.

Lampy majú disperzný difuzér, ktorý svetlo príjemne rozptyľuje a vymeniteľný svetelný LED zdroj. Hlavu možno u stolových, stojacích a nástenných lámp ľubovoľne pozicovať vďaka kuličkovému kĺbu. Ramená nástenných lámp možno nakláňať viac či menej k stene. Závesné lampy sú kompatibilné so stmievačom, všetky ostatné lampy stmievač obsahujú a intenzitu svetla je tedy možné regulovať.

Vďaka širokému výberu v rámci kolekcie nájdete v našej ponuke lampu pre akúkoľvek časť Vášho domu. Stolové lampy sú primárne určené k pracovnému stolu, pekne sa budú vynímať ale aj na nočnom stolíku. K posteli sa hodia aj nástenné lampy s ramenami v dvoch dĺžkach a do kuchyne či obývačky sú ideálne lampy závesné.

Jste z Česka? Přejděte na Lampy Grant
Shopping from the EU? Switch to Grant Lamps

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť