Pohovka Mags Soft 3-miestna otvorená varianta

Značka: HAY Kolekcia: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

4 110,00 € Cena bez DPH: 3 425,00 €

Dizajnová 3-miestna pohovka Mags Soft pochádza z dielne dánskej značky HAY. Prevedenie: textilný poťah Linara 443.

Minimalistická pohovka z kolekcie Mags Soft je dizajnovým, do detailu prepracovaným, osobitým kúskom. Zaujme kvalitným textilným čalúnením aj zaoblenými líniami, ktoré vytvárajú veľmi priateľský vizuálny charakter. Vďaka pevnej konštrukcii, mohutnému polstrovaniu, podrúčkam a hlbokému sedadlu sa zaradí medzi obľúbená vysoko komfortná miesta určená pre toľko potrebnú relaxáciu a chvíľku pohody. Snúbi tak vytúženú účelnosť s vizuálnym zážitkom. Pohovka sa skladá z viacerých modulových jednotiek, ktoré účelnosť a funkčnosť ešte viac umocňujú.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante v textilnom čalúnení Linara 443. Iné prevedenie na dotaz.

Kolekcia pohoviek Mags značky HAY je k dostaniu vo viacerých variantách s odlišne rozmiestnenými modulovými časťami. Kolekcia tiež ponúka dizajn pohovky s hranatejšími tvarmi.

Výška: 67 cm
Dĺžka: 331 cm
Hĺbka: 137,5 cm
Výška sedadla: 37 cm
Farba: sivá
Materiál: borovicové drevo, textilný poťah
Typ pohovky: 3-miestna, modulárna
Kód produktu HAY-S8264-S1063-S9302-FG1

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Mags Soft 3-místná otevřená varianta
Shopping from the EU? Switch to Mags Soft Low 3-seater Sofa (Combination 4)

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť