Pohovka Quilton Combination 21, Sense / Black

Značka: HAY Dizajnér: Doshi Levien Kolekcia: Pohovky Quilton

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

8 823,00 € Cena bez DPH: 7 352,50 €

Minimalistická pohovka Quilton navrhnutá londýnskym dizajnérskym štúdiom Doshi Levien pre dánsku značku HAY. Prevedení: Combination 21 s pravou orientáciou. Koža Sense / Black v čiernej farbe.

Čalúnená sedacia súprava Quilton v sebe prepája cit pre vizuálne aj technickú precíznosť dizajnérskej dvojice Doshi a Levien. Súprava je charakteristická pre svoje veľkorysé rozmery, skulpturálnu formu a prešívané čalúnenie. V interiéri vytvára centrálny sedací element, ktorý ponúka veľmi priestranné miesto na posedenie a oddych s rodinou a priateľmi.

Kolekcia obsahuje širokú škálu kombinácií a rôznych jednotlivých modulov na vytvorenie individuálnych variácií. Uvedená cena sa vzťahuje na variant s čalúnením v koži Sense. Cena a dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 72 cm
Hĺbka: 143 cm
Výška sedadla: 41 cm
Šírka: 281 cm
Farba: čierna
Materiál: drevo, textilný poťah
Typ pohovky: chaise longue
Kód produktu HAY-9413156105897

Jste z Česka? Přejděte na Quilton 21, Sense / Black
Shopping from the EU? Switch to Quilton Comb.21, Sense Black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť