Pohovka Rest 2-miestna

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pohovky Muuto Rest

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 449,00 € Cena bez DPH: 2 874,17 €

Dvojmiestna pohovka Rest, ktorú pre dánsku značku Muuto navrhlo dizajnérske duo Anderssen & Voll, zaujme predovšetkým kvalitným spracovaním a moderným vzhľadom.

Pohovku Rest si okamžite obľúbite predovšetkým vďaka jej pohodlnosti a tiež jej priateľský vzhľad, ktorý v domácnosti skvele dotvára dojem útulňa. Telo pohovky je tvorené oceľovou konštrukciou s dreveným rámom a pokryté polstrovaním s náplňou z peria a za studena tvarované peny. Poťah pohovky si môžete vybrať z ôsmich farieb kvalitných textílií Kvadrat alebo Arve, ktoré vidíte v priloženom vzorkovníku. Tu si tiež vyberiete medzi tromi farbami nožičiek, na ktorých mäkučká pohovka stojí - čierna či šedá farba alebo prírodné odtieni dubu. Zvolenú farbu poťahu aj nožičiek uveďte do poznámky k objednávke. Na želanie je možné vyrobiť pohovku v poťahu z ktorejkoľvek farby uvedenej textílie (na dotaz).

Cena pohovky zodpovedá prevedenie Remix 163, Vancouver 13 a Wooly 1042. V ponuke tiež prevedení ako 3-sedadlo.

Výška: 72 cm
Hĺbka: 92 cm
Šírka: 200 cm
Farba: svetlo šedá
Typ pohovky: 2-miestna
Kód produktu MUU-89509-0163
EAN 5713222117085

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Rest 2-místná
Shopping from the EU? Switch to Rest 2-seater Sofa

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť