Polica Mini Stacked Medium, brown green

Polica Mini Stacked Medium, brown green Novinka

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects Kolekcia: Stacked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

165,00 € Cena bez DPH: 137,50 €

Policový diel Mini Stacked z kolekcie Stacked od Muuto. Mini je menším prevedením klasickej veľkosti police Stacked a predstavuje ďalšiu možnosť, ako zostaviť úložné priestory. Prevedenie: hnedozelená farba.

Variabilný policový systém Stacked navrhol architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná sa o premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete zložiť do podoby, ktorá vám bude vyhovovať. Navrhnite si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutie neformálneho vyznenia, alebo využite podnožie - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely, ktoré sú so zadnou stranou sa taktiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú police v niekolkých veľkostiach a farebných prevedeních - buďto so zadnou stranou, s dvierkami alebo otvorené. 

Výška: 33,2 cm
Hĺbka: 26 cm
Šírka: 33,2 cm
Farba: khaki
Materiál: lakovaná MDF
Kód produktu MUU-32431
EAN 5713292822681

Jste z Česka? Přejděte na Police Mini Stacked M, brown green
Shopping from the EU? Switch to Mini Stacked M, brown green

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť