Policový systém Compile, zostava 8

Značka: Muuto Dizajnér: Cecilie Manz Kolekcia: Policový systém Compile

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 649,00 € Cena bez DPH: 3 040,83 €

Police Compile pre Muuto navrhla dizajnérka Cecilie Manz. Zostava 8, prevedenie šedá (grey).

Policový systém Compile od Muuto je zostava 8 policových riešení vhodných do domácnosti, kancelárie či komerčných priestorov. Pevná konštrukcia je vyrobená z laserom rezaných plátov ocele s matnou úpravou odolnou proti poškriabaniu aj zanechaniu odtlačkov prstov. Vďaka zdvihnutej zadnej hrane z políc nič nemôžem vypadnúť, prípadne sa police dajú aj upevniť k stene. Veci môžete do políc skladať jednotlivo alebo použiť organizéry či krabice na dosiahnutie usporiadaného dojmu.

K dispozícii sú tri farebné prevedenia - šedá, biela a čierna, ktoré medzi sebou môžete kombinovať rovnako ako rôzne veľkosti v rámci kolekcie.

Výška: 183 cm
Šírka: 244,5 cm
Farba: svetlo šedá
Materiál: oceľ
Info k produktu: Maximálna nosnosť 300 kg.
Kód produktu MUU-50086
EAN 5710652500869

Jste z Česka? Přejděte na Compile, sestava 8
Shopping from the EU? Switch to Compile Configuration 8

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť