Posteľ Haven 186, oiled oak

Značka: Bolia Kolekcia: Postele a zrkadlá Haven

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 916,00 € Cena bez DPH: 1 596,67 €

Masívna drevená posteľ Haven je súčasťou rovnomennej kolekcie od značky Bolia. Prevedenie: šírka 186 cm, farba: olejovaný dub.

S radom Haven je každý deň víkend. Táto nadčasová séria bola ručne vyrobená z kvalitných, odolných a pevných materiálov s rešpektom k prírode. Minimalistický rám manželskej postele je vyrobený z masívneho duba a poskytuje dostatok priestoru aj na odloženie rozčítanej knihy alebo rannej kávy. Pre ultimátne pohodlie ho skombinujte s ladiacim mäkkým čelom z rovnakej kolekcie.

Odporúčaná veľkosť matraca je 160 x 200 cm.

Výška: 23 cm
Hĺbka: 230 cm
Šírka: 186 cm
Farba: dub
Materiál: dubové drevo
Kód produktu BOL-01-500-05_00001

Jste z Česka? Přejděte na Postel Haven 186, oiled oak
Shopping from the EU? Switch to Haven Bedframe 186, oiled oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť